Oddział Grójec
+48 602 668 557

O nas

Agencja Celna Loco-ch sp z o.o. działa na rynku usług celno – logistycznych od 1996r.

Naszym podstawowym zadaniem jest kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta przed organami celnymi na mocy udzielonego pełnomocnictwa. Zakres usług świadczonych przez naszą agencję stale się rozszerza, stosownie do zapotrzebowania na rynku.
 
Oferujemy:
  • odprawy celne,
  • sporządzanie deklaracji Intrastat,
  • doradztwo celne w zakresie obrotu towarowego z zagranicą.
Uzyskane przez nas pozwolenia na stosowanie procedur uproszczonych w wywozie i tranzycie znacznie ułatwiają dokonywanie odpraw celnych poprzez skrócenie czasu obsługi celnej oraz dokonywanie ich poza godzinami czasu pracy Urzędu Celnego. Obsługujemy duże podmioty gospodarcze, małe rodzinne firmy oraz klientów indywidualnych. Agencja Loco-Ch posiada swoje przedstawicielstwa w Białej Podlaskiej, Rzeszowie, Czechowicach Dzieciach.
 
Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy  legitymują się wieloletnim doświadczeniem i obecnością na rynku. Kompetentny i doskonale zorganizowany zespół wykorzystując swoją wiedzę i praktykę tworzy wizerunek nowoczesnej firmy.
 
W roku 2010 Izba Celna w Warszawie przyznała nam Status Upoważnionego Przedsiębiorcy ( AEO_ AUTHORISED ECONOMIC OPERATOR), upoważniając nas do korzystania z ułatwień odnoszących się do kontroli celnej dotyczącej uproszczeń przewidzianych w ramach przepisów celnych. Korzystają z tego nasi Klienci.
Powyższe atuty czynią nas godnym partnerem w zakresie obsługi celnej Państwa towarów.
 
Zapraszamy do współpracy!

AEO, agencja celna, import, eksport

Oddział Grójec
Grójeckie Centrum Logistyczne
(Truck Arena Grójec)
Słomczyn 81
05-600 Grójec
Mob. +48 602 668 557
Mob. +48 662 015 170
e-mail: biuro@loco-ch.pl
Odwiedzin: 82025

Agencja Celna

, Import, export, wywóz , przywóz, odprawy celne, logistyka, karnet tir, procedura uproszczona, intrastat, NCTS, świadectwa pochodzenia, samochód z zagranicy, AKCU, akcyza, clenie, oclenie, CMR, zaświadczenie o zapłaconej akcyzie, sad, ex, inf 3, eksport Rosja, gwarancje tranzytowe, dopuszczenie do obrotu, neutralizacja, VAT24